Logo
9:00 - 17:00 (po-pá)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Všechna práva vyhrazena
Všechna práva vyhrazena

VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA - OCHRANA VŠECH PUBLIKOVANÝCH MATERIÁLŮ

Copyright

Tento server je jak v části tak v celku autorským dílem. Výhradní práva na veškeré materiály jsou majetkem provozovatele. Všechna práva vyhrazena. Žádná část tohoto webu (texty, obrázky, popisy, parametry, obchodní podmínky ani další části serveru), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovné souhlasu provozovatele. Názvy a označení výrobků, služeb, firem a společností mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků.

Odpovědnost za informace

  • Provozovatel se zříká odpovědnosti za věcné a technické nepřesnosti či chyby.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo na změny a úpravy bez předchozího upozornění.
  • Provozovatel nenese vůči jiným subjektům odpovědnost za příme i nepřímé následky škod, vzniklé použitím informací získaným prostřednictvím provozovaného serveru.
  • Provozovatel nenese v žádném případě následky ušlého zisku a vzniklých nákladů provozem nebo ukončením či přerušením činnosti.


Speciální ochrana všech našich fotografií

Veškeré zobrazené fotografie na tomto webu, jsou chráněny autorským zákonem. Navíc je do všech fotografií umístěn speciální ochranný, neviditelný vodoznak. Na základě této ochrany lze snadno odhalit neoprávněné použítí našich fotografií na cizích serverech. Dále upozorňujeme, že svolení s použitím produktových či jiných fotografií z webu www.abecedamodelu.cz  může udělit výhradně firma Abecedamodelu s.r.o. a to pouze písemnou formou na základě smlouvy. Souhlas s použitím produktových fotografií nemůže udělit žádný obchodní partner firmy Abecedamodelu s.r.o..

Nedodržení a neakceptací těchto výše uvedených podmínek bude mít za následek peněžité pokuty pro všechny subjekty, pokud tyto podmínky poruší. Celá záležitost bude poté řešena prostřednictvím právního zástupce.

Cena jedné, bez písemného souhlasu firmy Abecedamodelu s.r.o., použité fotografie produktu je oceněna částkou 5 000 Kč s DPH. Tato částka může být fakturována i samostatně.

Děkujeme Vám, že tyto podmínky respektujete.


Odkazy na servery třetích stran

Jakékoli odkazy směřující mimo rámec webu abecedamodelu.cz jsou poskytovány jako doplněk a jsou mimo naši kontrolu. Neneseme odpovědnost za obsah žádného odkazovaného webu, ať již odkazovaného v textu nebo formou obrázku či banneru, ani za jejich dostupnost, změny či aktualizace. Zahrnutí jakéhokoli odkazu neznamená, že odkazovaný obsah doporučujeme či schvalujeme.

Abecedamodelu

Provozovatel
Abecedamodelu s.r.o.
Revoluční 413
251 63 Strančice
IČO: 07114231
DIČ: CZ07114231
Zapsaná u Městského soudu v Praze
oddíl C vložka 294836
 


 

Abecedamodelu s.r.o. 100% Garance spokojenosti

Kontakt
info@abecedamodelu.cz
9:00 - 17:00 (po-pá)
Všechna práva vyhrazena 2009 - 2023 © Abecedamodelu s.r.o.